Děti bez rodičů, život na vozíku, hlad a bída: Který příběh z 1. řady Mise nový domov vás oslovil nejvíce?

Mise nový domov_anketa
Zdroj: Nova.cz

Osm týdnů uběhlo jako voda a první série reality show Mise nový domov je u konce. O dojemné příběhy plné emocí a překvapivé okamžiky rozhodně nebyla nouze. Který příběh vás vzal za srdce nejvíce?

Přehrát poslední díl

Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhali v pořadu Mise nový domov rodinám v těžkých životních situacích. Jejich cílem bylo postarat se o rekonstrukci bytu a spolu se speciálními hosty dodat lidem, kteří to potřebovali, nový životní elán.


V prvním díle pořadu Mise nový domov se představili Čermákovi, kteří žijí v malé vesničce Bolina nedaleko Vlašimi. Roli mámy a táty dvou dětí zde převzali babička s dědou. Nedokázali si představit, že by jejich vnoučata vyrůstala v dětském domově, a tak si je vzali do své péče.

Mise nový domov_1.díl - 9
Zdroj: Nova.cz Čermákovi


Hlavními hrdiny druhého dílu byli Lenka a Lukáš Valerovi, nevidomý pár z Kladna. Lukáš je od narození nevidomý, jeho manželka vidí pouze na pravé oko, a to jen z 20 %. Manželé, kteří žijí v Kladně, naletěli realitní kanceláři, která využila jejich zdravotního handicapu a prodala jim byt v dezolátním stavu. Dvojice se však během natáčení dočkala milého překvapení, kromě nádherné rekonstrukce jim Tereza Pergnerová zorganizovala i romantickou svatbu.

Mise nový domov - Lukáš a Lenka
Zdroj: Nova.cz Lenka a Lukáš


Ve třetím díle mohli diváci vidět rodinu Sihelských z Lukavce. Tatínek Ján vychovává pět dětí, které získal do své péče. S manželkou se rozvádí, protože prý rodinu zatěžuje stále dokola svými dluhy. I když je na všechno sám, pro své ratolesti se snaží udělat vše, co může.

Rodina Sihelských
Zdroj: TV Nova Rodina Sihelských


Ve čtvrtém díle se představila Ivana Kučerová se svou dcerou Viki. Obě bydlí v obci Brloh nedaleko Loun a v životě to rozhodně neměly jednoduché. Nezletilá dívenka je po těžké autonehodě upoutána na invadlidní vozík a její maminka se o ni musí starat 24 hodin denně.

 

Ivana Kučerová a Viki Petrová - PŘED A PO - 3
Zdroj: TV Nova Ivana Kučerová a její dcera Viki


V pátém díle se ukázal Julián Tříska se svým čtyřletým synem Matyášem, se kterým žije ve městě Kopidlno. Matka malého chlapečka je prý drogově závislá a o svého syna se nedokázala postarat. Julián, který měl v minulosti sám problém s drogami a alkoholem, sebral všechny síly a rozhodl se s Matyášem začít nový život.

Julián Tříska a jeho syn Matyáš - svěření do péče - 5
Zdroj: TV Nova Julián se svým synem Matyášem


V šestém díle se představila rodina Jochýmkových z Bukovce nedaleko polských hranic. Helena začala vychovávat svá dvě vnoučata ve chvíli, kdy se o ně vlastní rodiče nedokázali postarat. Milující babička nechtěla, aby její vnoučata skončila v dětském domově, a tak si je vzala do pěstounské péče.

Mise nový domov - 22.11. 2017 - 1
Zdroj: Nova.cz Ráchel se svou babičkou Helenou


Hrdinou sedmého dílu byl teprve devatenáctiletý Michal Žižka z Přerova nad Labem. Michal vyrůstal pouze se svým otcem,který mu letos bohužel zemřel a chlapec zůstal na všechno sám...

 

Michal Žižka - 4
Zdroj: TV Nova Michal Žižka


V posledním díle se ukázala statečná Petra Hurtová, která se svým synem Viktorem žije v České Lípě. Petra trpí zvýšenou lámavostí kostí, kvůli které je upoutána na invalidní vozík. I přes špatnou pohyblivost to však nikdy nevzdala a snaží se být pro svého syna skvělou mámou.

Petra Hurtová
Zdroj: TV Nova Petra Hurtová

 

Anketa

Který příběh z Mise nový domov vás nejvíc oslovil?

Hlasovalo 597 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

jtv