CO V TV NEBYLO: Sázka mezi Pergnerovou a Marešem! Kdo ji prohrál a musel se ostříhat?

Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš mezi sebou uzavřeli během rekonstrukce bytu Valerových sázku. Ten, kdo ji prohrál, se musel ostříhat. Který člen týmu Mise nový domov se nakonec rozloučil se svými vlasy?

Přehrát poslední díl


Ještě před třemi lety si Lukáš Valer (32) i jeho přítelkyně Lenka Hájková (28) mysleli, že zůstanou sami a pravou lásku nikdy nenajdou. Na oba se nakonec usmálo štěstí a tuto dvojici dala dohromady práce. Seznámili se na Neviditelné výstavě, kde si přivydělávali.
 

Zamilovaný pár si vysnil společný domov a s ním spojený radostnější život. Lukáš chtěl dokonce svou přítelkyni Lenku požádat o roku. Celé zásnuby ale neproběhly podle jeho představ a navíc kvůli bytu, který jim prodala realitní kancelář v hrozném stavu, neměli ani dostatek financí na vysněnou svatbu.

Tereza Pergnerová se tudíž rozhodla, že nevidomému páru jejich velký den zorganizuje. Domluvila se však jen s Lukášem a Lenka do poslední chvíle o ničem nevěděla. Tomáš Mareš nevěřil, že se celá veselka nakonec uskuteční, a proto uzavřel s Terezou sázku o své vlasy, kterou prohrál! Jak se s celou situací vypořádal? To se dozvíte ve videu!

 

19

GALERIE: Sázka Terezy Pergnerové a Tomáše Mareše

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - Tereza Pergnerová, Tomáš Mareš - sázka - 3

Hodnocení:

 

Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 1. 11. od 20:20 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz