VIDEO: Po natáčení Mise se Heleně ozvala snacha. Prozradila, z čeho ji obvinila!

Milující babička Helena se po natáčení Mise nový domov rozpovídala o svém synovi, se kterým nemá v poslední době moc dobré vztahy. Změnilo se něco?

Helena má v péči svá tři vnoučátka, o které se její syn Jakub a jeho partnerka nedokázali postarat. Se synem nebyla dlouhou dobu v kontaktu, ale během natáčení pořadu Mise nový domov jim Tereza Pergnerová zprostředkovala setkání. Jaké jsou jejich vztahy teď? „Já jsem se synem osobně nemluvila. Snacha mi ale psala, že to syna položilo a já jen doufám, že si to všechno uvědomí. Já bych mu chtěla říct, že všechno, co dělám, dělám jen pro děti,“ prozradila milující babička, která by se pro své děti i vnoučátka rozdala.

Mise nový domov - Rodina Juchelkových
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Rodina Juchelkových

Má je totiž velmi ráda a mrzí ji, že se synem nemá příliš dobré vztahy. Helenu navíc trápí, že ji její snacha obviňuje z činů, které nejsou pravdivé. „Ona mi napsala, že jsem Kubíčka poštvala proti ní. Já bych ale chtěla říct, že jsem v životě před Kubíčkem nemluvila o jeho mamince špatně. Vždycky jen s úctou a láskou, protože vím, že ty děti tu maminku potřebují,“ dodala. Na celou Heleninu zpověď se podívejte ve videu!

Mise nový domov - Rodina Juchelkových
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Rodina Juchelkových

 

Šestý díl nové řady reality show Mise nový domov můžete sledovat již ve středu 5. prosince od 20:20 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don