PŘED A PO: Proměna domku rodiny Čermákových pod drobnohledem. Konec sešlosti a start útulnosti!

Aktualizováno 19.10. 2017 11:17
Proměna bytu Čermákových: Před a po - 6
Zdroj: TV Nova
Proměna bytu Čermákových: Před a po

Mise nový domov vyrazila čtyřčlenné rodině dech povedenou rekonstrukcí domku. Vykouzlila tak úsměvy těm, kteří si to vskutku zaslouží. A tím se v premiérovém díle stali Čermákovi, prarodiče zodpovědně se starající o dvě vnoučata. Sešlé prostory, na kterých se podepsal čas, dostaly zcela nový vzhled útulného bydlení. Podívejte se na tu změnu!

Přehrát poslední díl

 

Jaroslav Čermák a jeho manželka Marie žijí v malém domku o rozměru bytu, v obci Bolina nedaleko Vlašimi, kde vychovávají svá dvě vnoučata Anežku (11) a Jarouška (8). O výchovu dětí nejeví jejich matka vůbec žádný zájem, nebýt tedy jejich prarodičů, skončily by v dětském domově.

Manželé Čermákovi se o své vnoučky starají velmi dobře. Jediným problémem jsou u nich finance, což bylo znát nejen na zašlém nábytku, který dostali od svých známých a příbuzných před mnoha lety. Celkově bylo jejich obydlí staré a špatně řešené. Rodina tak neměla vůbec žádné soukromí. Babička musela spát sama v obývacím pokoji a děda společně s dětmi ve druhé místnosti. Po zásahu Terezy Pergnerové, Tomáše Mareše a jejich týmu se ale vše změnilo. Jak vypadal byt před proměnou a jak vypadá nyní, na to se podívejte v galerii!

149

GALERIE PŘED A PO: Proměna bytu Čermákových

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Čermákových - celkový pohled na dům.

Hodnocení:Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 25. 10. od 20:20 na TV Nova. 


Anketa

Která místnost se vám po rekonstrukci nejvíc líbila?

Hlasovalo 228 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:  

Nova.cz