Helena Jochýmková z Mise nový domov: Vnoučkům, o které se stará, připravila naprosto úžasné Vánoce!

Helena Jochýmková_Vánoce
Zdroj: TV Nova

Helena Jochýmková je starostlivá babička, která vychovává dvě vnoučata, děti svého syna. On ani jeho partnerka se o ně totiž nedokázali postarat, a tak si je vzala do pěstounské péče. O Vánocích se však na všechno špatné zapomíná...

Přehrát poslední díl

Helena Jochýmková bydlí se svými vnoučaty Gabrielem a Ráchel, které má ve své péči, v domečku na hranicích s Polskem. Čas od času se tam objeví i její syn. V dětství to bylo zcela jinak. Gabriel žil s tatínkem a babičkou a Ráchel s maminkou.
 

Mise nový domov: Rodiny se ujal Jakub Kohák - 12
Zdroj: TV Nova Vnučka Ráchel se svou babičkou

 

Vzhledem k tomu, že se o Ráchel a Gabriela rodiče nedokázali postarat, vzala si je Helena do pěstounské péče a pro svá vnoučata se snaží dělat maximum. Navíc už se velmi těší na Vánoce a na dobu, kdy si budou společně užívat chvíle pohody a klidu.

 

 

121

GALERIE: Rekonstrukce domu rodiny Jochýmkových - Před a po

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu rodiny Jochýmkových - kuchyně.

Hodnocení: 

„Na Štědrý den večeříme mezi pátou až šestou hodinou, a to společně u mě dole,“ řekla Helena. „I se synem, když je doma,“ doplnila. „Je to jediný den, jediný večer, kdy sedíme všichni pohromadě u stolu,“ prozradila. „Pak se rozdávají dárky a já pak jdu do kostela na půlnoční,“ dodala spokojeně.

 


Helena Jochýmková je za rekonstrukci baráku velmi vděčná a televize Nova chce pomáhat dál! Jste sami nebo víte o někom ve vašem okolí, kdo se nachází v tíživé životní situaci? Přihlaste sebe, nebo ty, kteří to potřebují, na stránkách www.nadacenova.cz přes TENTO formulář.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

jtv