ŽIVOT PO: Ivana z Mise nový domov promluvila o stavu své dcery! Bude někdy úplně v pořádku?

Ivana Kučerová vychovává svou dceru Viki, která byla po těžké autonehodě upoutána na invalidní vozík. Tým pořadu Mise nový domov jí proto během natáčení zajistil léčbu na specializovaném pracovišti v Klimkovicích. Maminka malé Viki nyní promluvila o tom, jak se její stav po náročné rehabilitaci změnil a jestli bude její dcera někdy úplně v pořádku.

 

Přehrát poslední díl

Viki byla podle maminky vždy velmi milá, hodná a pohyblivá, což se ale změnilo v den, kdy si dívku vzal její otec na služební cestu, při které se nabourali. Viki byla velmi těžce zraněna a tuto nehodu málem nepřežila. Její stav se nakonec zlepšil, ale dodnes má trvalé následky. Trpí totiž špatnou funkcí celé levé strany těla a kromě toho má kvůli zranění i lehkou mentální retardaci.

Tým Mise nový domov chtěl mladé slečně samozřejmě pomoci, a proto jí domluvil léčbu na specializovaném pracovišti v Klimkovicích, kde si prošla opravdu náročnou rehabilitací, která měla velmi pozitivní efekt. „Ta léčba měla svoji váhu a já jsem za ni ohromně vděčná z mnoha důvodů,“ prozradila maminka Ivana s tím, že by byla moc ráda, kdyby se na tuto léčbu mohly vrátit.

 

Viki udělala díky rehabilitaci opravdu velké pokroky. Otázkou ale zůstává, jestli bude někdy úplně v pořádku. „Podle mého názoru naprosto v pořádku asi nikdy nebude, protože ten úraz byl tak vážný, že je tam i lehká mentální retardace, dodala Ivana,“ která věří, že se stav její dcery bude i nadále zlepšovat. Více ve videu!

 

113

GALERIE: Ivana Kučerová a Viki Petrová - nehoda

Zdroj: TV Nova

Ivana Kučerová a Viki Petrová - nehoda - 14

Hodnocení:


Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 15. 11. od 20:20 na TV Nova.NEPŘEHLÉDNĚTE:

don