JAK TO VIDÍ TEREZA? Několik dní s nevidomým Lukášem Terezu změnilo. Co všechno si uvědomila?

Jak natáčení premiérového dílu Mise nový domov vnímala Tereza Pergnerová? Lukáš se jí svěřil s tím, co nevidomé lidi dokáže pořádně urazit!

Přehrát poslední díl

 

Ve středečním premiérovém díle Mise nový domov se divákům představili Lenka a Lukáš Valerovi, kteří bydlí ve vlastním bytě v Kladně. Tereza si s celým týmem musela dát pozor na to, aby mladé dvojici rekonstrukcí nezkomplikovali život ještě víc. Nevidomí lidí jsou totiž zvyklí na prostředí, ve kterém žijí, a dobře se v něm orientují. Pokud by došlo k zásadní přestavbě, mohli by s tím mít problém. Rekonstrukce se však povedla podle představ, Lukáš s Lenkou byli nadšeni!Tereza zamilovanou dvojici obdivovala už od začátku. Velmi ji překvapilo, že si dokázali zabalit během jedné hodiny. „Vůbec nepotřebovali moji pomoc, oni se prostě perfektně zabavili,“ prozradila moderátorka.

111

GALERIE: Mise nový domov - Štáb umožnil nevidomému páru dlouho vysněnou svatbu!

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov: Štáb umožnil nevidomému páru dlouho vysněnou svatbu! - 1

Hodnocení:
„Často to vnímání nás lidí, kteří vidíme, je, že nevidomí potřebují naši pomoc, jako nějakou zvýšenou nebo větší pečlivost. A to mi sám Lukáš říkal, že tím je můžeme i urazit, protože oni se orientují velice dobře,“ svěřila se Tereza.


 

Mise nový domov_25.10. - 2
Zdroj: Nova.cz


„Jak jsem strávila několik dnů s Lukášem a byla jsem mu asistentkou, tak jsem se naučila být asistentkou, to znamená nabízet své rameno nebo loket při převádění nebo vodění ho po ulici,“ zavzpomínala moderátorka.


Co dalšího Tereza prozradila? Podívejte se na video!

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz