JAK TO VIDÍ TEREZA? Slavná moderátorka má vlastní internetový pořad. Kromě Mise nový domov ji uvidíte i zde

Aktualizováno 17.10. 2017 12:20
Zdroj: TV Nova

Jak se natáčely jednotlivé díly Mise nový domov? Co bylo pro štáb nejtěžší – a naopak, co vtipného se přihodilo? Do zákulisí Mise nový domov nahlédne nový online pořad!

Charitativní projekt Mise nový domov pomáhá rodinám, které samy nemají síly nebo prostředky přetvořit své současné bydlení na důstojné místo k životu. Tým mise nový domov kromě Terezy tvoří řemeslníci a štáb. „Moderování tohoto pořadu mě velmi naplňuje jako člověka. Vlastně bych řekla, že ani nejde o klasické moderování, ale je to o tom, že tu jsem, něco prožívám a kamera to snímá,“ prozradila Tereza Pergnerová v jednom z rozhovorů.

Mise nový domov - 5
Zdroj: TV Nova

Po skončení pořadu Mise nový domov v televizi se můžete těšit na pořad JAK TO VIDÍ TEREZA, ve kterém moderátorka Tereza Pergnerová odhalí více ze zákulisí natáčení. Pořad bude navázán na konkrétní odvysílaný díl a diváci se mohou těšit na informace, které se do pořadu nevešly, Tereziny poznatky a poznámky i další zajímavosti o rodinách a samotném natáčení. Jak náročné bylo celý projekt zvládnout emočně? I to se v pořadu Jak to vidí Tereza dozvíte!


 

Mise nový domov je reality show, jejíž hlavním cílem je pomáhat druhým. Diváci budou mít možnost každý týden sledovat velmi silné příběhy lidí, se kterými se osud opravdu nemazlil. Pořad jim dá šanci na nový začátek. Celý tým v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou jim ze stávajícího bydlení vykouzlí místo, kde budou čerpat nové síly do života. V prvním díle pořadu se představí Čermákovi, kteří žijí v malé vesničce Bolina nedaleko Vlašimi. Jaký bude jejich příběh? To se dozvíte už brzy na stránkách misenovydomov.cz!

Mise nový domov - 1
Zdroj: TV Nova

Nezapomeňte premiérový díl Mise nový domov sledovat už ve středu 18. 10. od 20:20 na Nově!


ČTĚTE TAKÉ: 

TV Nova