JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka popsala náročnou rehabilitaci malé Viki. Poznamenala i členy štábu! Neuvěříte, co se stalo

Natáčení čtvrtého dílu Mise nový domov? Moderátorka Tereza Pergneropvá prozradila, jak probíhala rehabilitace malé Viki a proč poznamenala i členy štábu.

 Přehrát poslední díl

Ve čtvrtém díle reality show Mise nový domov se divákům představila Ivana Kučerová a její dcera Viki Petrová, která byla kvůli nešťastné autonehodě upoutána na invalidní vozík. Tým Mise nový domov se snažil dívence pomoci, a proto jí zařídil náročnou léčbu na specializovaném pracovišti v Klimkovicích.

Tato rehabilitace byla opravdu náročná, což šlo na Viki i vidět. „Oni je oblékají do takových oblečků a různě je natahují, což je samozřejmě bolestivé. Oni tím ale aktivují svaly a protahují dávno neprotažené,“ prozradila moderátorka ve svém pořadu Jak to vidí Tereza.

 

Natáčení v Klimkovicích nebylo ale jednoduché ani pro televizní štáb. „Naše produkční Míša, taková citlivá bytost, často natáčela s rodinou v Klimkovicích a měla opravdu záchvaty pláče,“ dodala Tereza.

Co dalšího prozradila? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí Tereza!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don