JAK TO VIDÍ TEREZA? Rizikové těhotenství Petry Hurtové? Prosadila si svou bez ohledu na to, co to přinese!

Publikováno 6. 12. 2017
Zdroj: Nova.cz

Jak vnímala Tereza Pergnerová natáčení osmého dílu Mise nový domov? Moderátorka se svěřila, co si myslí o tom, že se Petra rozhodla mít vlastní dítě.

Přehrát poslední díl


Petra (32 let) žije se svým osmiletým synem Viktorem v České Lípě a už odmalička je připoutána na invalidní vozík, a to kvůli vzácné nemoci, kterou trpí. Byla jí diagnostikována zvýšená lámavost kostí, za svůj život už měla neskutečných 60 zlomenin.

111

GALERIE: Chorobná lámavost kostí komplikuje matce život

Zdroj: TV Nova

Rodina Hurtových - 7

Hodnocení:


"Před lety jsem si řekla, že když jsem ženská, že to dítě prostě chci," přiznala Petra, která se pro to rozhodla i přes všechna nebezpečí. "Byla upozorňovaná na to, že být těhotná je pro ni riziko," prozradila Tereza Pergnerová.

 

"Ona to tak strašně chtěla, že se vykašlala na všechny prognózy a prostě si prosadila svou bez ohledu na to, co to přinese. Naštěstí to dopadlo tak, jak to dopadlo," oddechla si moderátorka.

 

"Každého z nás napadne, že ta cesta mohla být úplně jiná. Ona mohla být nějak fatálně poraněná nebo i miminko se mohlo narodit se stejnou poruchou," upozornila na možná rizika s tím, že pro ni je toto rozhodnutí až příliš odvážné. "Já víc stojím nohama na zemi, možná bych se nechala víc ovládnout svým strachem," dodala Tereza.
 

Co dalšího Tereza prozradila? Podívejte se na video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

jtv