JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka se setkala s bývalou partnerkou Juliána. Produkční se bála o její život!

Aktualizováno 16.11. 2017 12:15
Zdroj: TV Nova

Jak natáčení pátého dílu Mise nový domov vnímala Tereza Pergnerová? Moderátorka prozradila, co má s Juliánem Třískou společného a proč se produkční pořadu bála o její život.

 Přehrát poslední díl

O malého Matyáše se jeho matka přestala starat a nejevila o něj zájem. Julián pochopitelně nechtěl, aby jeho syn skončil v dětském domově, a proto si ho vzal k sobě a zažádal o jeho svěření do výhradní péče, což ale nebylo vůbec jednoduché. Z tohoto důvodu zařídil tým Mise nový domov Juliánovi právničku, která mu doporučila, aby se pokusil kontaktovat matku dítěte s tím, že její souhlas usnadní svěření do péče.

 

Žena ale během schůzky moc nevnímala a ze setkání tudíž nebylo nic. Tereza Pergnerová se ovšem za matkou Matyáše vydala znovu. „Maminku jsem budila a dokonce jsem s ní vstoupila i do dialogu. Naše produkční Míša, která ve zvuku poslouchala, co se tam odehrává, měla obrovský strach, aby se mi něco nestalo, protože zvukově ta situace působila šíleně,“ svěřila se moderátorka ve svém pořadu Jak to vidí Tereza.
 

110

GALERIE: Julián Tříska bojuje o syna Matyáše

Zdroj: TV Nova

Julián Tříska a jeho syn Matyáš - komplikace - 2

Hodnocení:


Po natáčení ovšem došlo ke zvratu. Maminka nezletilého chlapce totiž požádala o to, aby mohla dostat dva měsíce na urovnání svého života. Chtěla by totiž soudu dokázat, že ji nemusí zbavovat rodičovských práv.

 

Tereza Pergnerová sama přiznala, že s problematikou drog má také svoji zkušenost. „Pro mě bylo nepříjemné Juliána testovat. Já jsem byla taky mockrát prověřovaná a snad jedenáct let jsem slyšela slova nedůvěry. Takže jsem musela být jediný člověk, který sám sobě věří,“ dodala moderátorka.

 

Co dalšího prozradila? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí Tereza!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don