JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka prozradila, proč se Michal tolik hádal se svým tátou!

Jak vnímala Tereza Pergnerová natáčení sedmého dílu Mise nový domov? Moderátorka prozradila důvod konfliktů mezi Michalem a jeho otcem.

Přehrát poslední díl

Michal Žižka to neměl v životě vůbec jednoduché. Jeho matka ho opustila, když byl ještě velmi malý. Celý život proto žil jen s otcem, který ale tento rok zemřel. Chlapec zůstal v naprosto zdevastovaném domě zcela sám. Z tohoto důvodu mu podala pomocnou ruku právě Tereza Pergnerová se svým týmem. Nebyli však jediní! Pomoci Michalovi přišli i jeho sousedé, a to ještě před začátkem pořadu.


„Ten stav, ve kterém jsem to navštívila já, tak to už bylo po třeba třiceti hodinách práce sousedů, kteří tam po smrti tatínka přišli a vynášeli haldy a haldy odpadků,“ prozradila Tereza s tím, že když s Michalem o jeho tátovi mluvila, tak o něm neřekl ani jedno špatné slovo. Jejich jediné konflikty byly kvůli nepořádku. Michal si totiž v zhruba deseti letech poprvé uvědomil, že jeho kamarádi žijí v úplně jiném prostředí. Chtěl proto, aby se jejich dům uklidil a mohl žít jako jeho vrstevníci.

113

GALERIE: Michal Žižka

Zdroj: TV Nova

Michal Žižka - 8

Hodnocení:

Tento díl byl navíc výjimečný v tom, že se na celé rekonstrukci podíleli i jiní lidé. Jedním z pomocníků byl i Václav Tříska, který viděl Michalův příběh v televizi. „On byl šťastný, že jsme ho přijali. Domníval se totiž, že patří už do starého železa,“ řekla moderátorka ve svém pořadu Jak to vidí Tereza! Tam také prozradila, že pan Tříška měl nehodu, při které mohl zemřít. Co se mu stalo? To se dozvíte ve videu!

Václav Tříska
Zdroj: TV Nova Václav Tříska

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don