JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka se rozpovídala o životě bez chlapa: Byl to nesmysl a blud!

Aktualizováno 2.11. 2017 09:31
Zdroj: TV Nova

Jak natáčení premiérového dílu Mise nový domov vnímala Tereza Pergnerová? Moderátorka prozradila, co si myslí o tatínovi pěti nezletilých dětí a co si díky celé rodině uvědomila.

Přehrát poslední díl

Ján Sihelský si se svou manželkou prošel opravdu nepěkným obdobím. Vše špatné začalo v době, kdy se tehdy ještě zamilované dvojici narodil syn Andrej, který po dvou týdnech v nemocnici zemřel. V tento moment se vše změnilo. Jánova manželka se přestala o své potomky starat, nechávala je doma samotné a manžela dokonce podváděla. Ján se tedy nyní stará o své děti zcela sám, což je pro něj, i kvůli dluhům po jeho manželce, velmi těžké.

Tereza Pergnerová a její tým se snažili rodině pomoci začít nový život. Moderátorka ve svém pořadu Jak to vidí Tereza prozradila, že je pro ni Ján Sihelský velmi pokorný člověk, který svou hrdost postavil na vedlejší kolej. Své děti totiž velmi miluje a snaží se pro ně udělat všechno. I přesto však v rodině matka stálé chybí.

 

112

GALERIE: Ján Sihelský s rodinou

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - Ján Sihelský - 12

Hodnocení:

Díky tomuto zjištění si Tereza uvědomila, že pro děti je ženská i mužská energie velice důležitá. „Když jsem byla hodně mladá, tak jsem často a ráda říkala, protože jsem byla se Samem sama, že nepotřebujeme chlapa. K čemu? My to zvládáme skvěle. Teď musím říct, že jsem se strašně pletla. Byl to skoro až nesmysl a blud,“ přiznala Tereza. Co dalšího prozradila? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí Tereza!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PŘED A PO: Jak se změnil byt rodiny Sihelských z Mise nový domov? Podívejte se na detaily!

VIDEO: Zásadní krok tatínka z Mise nový domov. Ján Sihelský podal po natáčení trestní oznámení!

Nova.cz