JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka si díky rodině Čermákových uvědomila zásadní chyby ve svém životě!

Aktualizováno 19.10. 2017 11:17
Zdroj: TV Nova

Jak natáčení premiérového dílu Mise nový domov vnímala Tereza Pergnerová? Díky osudu rodiny Čermákových si uvědomila jednu zásadní věc!

Přehrát poslední díl

Silný příběh Anežky (11) a Jarouška (8), které jejich matka opustila, Terezu Pergnerovou nesmírně dojal. Přes všechnu lásku a pozornost od prarodičů dětem mateřská láska stále chyběla. Tereza k nim proto přistupovala velmi opatrně a snažila se rodině ve všech ohledech pomoci.

S rodinou Čermákových je i po natáčení stále v kontaktu. „Mluvila jsem s babičkou, která mi telefonovala s tím, jestli můžou jít děti po odvysílání do školy. Tak jsem ji ujistila, že jsme všechno zpracovali velmi citlivě, takže do školy určitě jít můžou,“ řekla moderátorka v pořadu Jak to vidí Tereza.

 

Moderátorka navíc díky této rodině rozebrala i svůj život. Přiznala, že také udělala několik zásadních chyb, což ji při natáčení velmi dojalo. „Já jsem přeci také mohla skončit stejně. Já jsem také mohla někde být a můj syn mohl být s babičkou,“ svěřila se. Nyní je vděčná za to, že jsou teď věci tak, jak jsou!
 

Co dalšího Tereza prozradila? Podívejte se na první díl pořadu Jak to vidí Tereza!

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

Nova.cz