JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka si díky rodině Čermákových uvědomila zásadní chyby ve svém životě!

Jak natáčení premiérového dílu Mise nový domov vnímala Tereza Pergnerová? Díky osudu rodiny Čermákových si uvědomila jednu zásadní věc!

Přehrát poslední díl

Silný příběh Anežky (11) a Jarouška (8), které jejich matka opustila, Terezu Pergnerovou nesmírně dojal. Přes všechnu lásku a pozornost od prarodičů dětem mateřská láska stále chyběla. Tereza k nim proto přistupovala velmi opatrně a snažila se rodině ve všech ohledech pomoci.

S rodinou Čermákových je i po natáčení stále v kontaktu. „Mluvila jsem s babičkou, která mi telefonovala s tím, jestli můžou jít děti po odvysílání do školy. Tak jsem ji ujistila, že jsme všechno zpracovali velmi citlivě, takže do školy určitě jít můžou,“ řekla moderátorka v pořadu Jak to vidí Tereza.

 

Moderátorka navíc díky této rodině rozebrala i svůj život. Přiznala, že také udělala několik zásadních chyb, což ji při natáčení velmi dojalo. „Já jsem přeci také mohla skončit stejně. Já jsem také mohla někde být a můj syn mohl být s babičkou,“ svěřila se. Nyní je vděčná za to, že jsou teď věci tak, jak jsou!
 

Co dalšího Tereza prozradila? Podívejte se na první díl pořadu Jak to vidí Tereza!

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

Nova.cz