Pohádkové líbánky nevidomých manželů Valerových z Mise nový domov. VIDEO

Manželé Valerovi se po své pohádkové svatbě vydali samozřejmě i na líbánky, které strávili na opravdu nádherném místě. Kde? A jak moc si to tam užili? Podívejte se.

Přehrát poslední díl

 

Lukáš Valer a Lenka Hájková začínali natáčení pořadu Mise nový domov jako snoubenci a skončili ho jako manželé. Tereza Pergnerová jim se svým týmem totiž zorganizovala úžasnou svatbu. „Já na naši svatbu vzpomínám strašně ráda. To byl pro mě ten nejsilnější zážitek z celého natáčení,“ líčí Lenka.

NA CELÝ DÍL MISE NOVÝ DOMOV S VALEROVÝMI SE MŮŽETE ZNOVU PODÍVAT ZDE
 

Mise nový domov - Manželé Valerovi
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Manželé Valerovi

Tím ale překvapení neskončilo. Manželé se totiž vydali také na líbánky, které strávili v nádherném prostředí 150 kilometrů od Dubaje. „My jsme byli v úžasném resortu, kde to byl opravdu relax. Lidé byli strašně moc příjemní a počasí úžasné,“ popisuje i po roce s velkým nadšením svatební cestu Lenka, která na romantické chvíle moc ráda vzpomíná.


Mise nový domov - Manželé Valerovi
Zdroj: TV Nova Mise nový domov: Lukáš a Lenka - svatba

Stejně nadšený je pochopitelně i její manžel. „Byla to opravdu pohodová dovolená. Měli jsme pokoj pár metrů od pláže, prostě krása,“ dodal Lukáš. Více už v rozhovoru.

128

GALERIE: PŘED A PO - Mise nový domov, Lenka a Lukáš

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Lenky a Lukáše - obývací pokoj.

Hodnocení:


Pokud znáte někoho, komu by lepší bydlení usnadnilo život, nebo se snad vy sami nacházíte v nesnázích, přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
don