Lukáš a Lenka z Mise nový domov přišli PO NATÁČENÍ s nečekanou zprávou: Promluvili o miminku!

Ve středečním premiérovém díle Mise nový domov se divákům představili novomanželé Valerovi, kteří trpí oční vadou. Lukáš nevidí vůbec a Lenka pouze na pravé oko, a to velmi špatně. Rekonstrukci bytu potřebovali jako sůl, dopadla nad očekávání. Štáb TV Nova se za nimi po natáčení s odstupem času vypravil. Jak se mají dnes? Mladý pár promluvil o miminku!

 Přehrát poslední díl

 

Lukáš (32) s Lenkou (27) bydlí ve vlastním bytě v Kladně. Pár při koupi bytu bohužel narazil na nekorektní realitní kancelář, která jim ho prodala v hrozném stavu, což začali zjišťovat až po koupi. Na Valerovi se však usmálo štěstí a díky projektu Mise Nový domov mohou konečně žít v kompletně zrekonstruovaném a bezpečném bytě.

Zamilovaný pár měl k překvapení všech svatbu přímo během natáčení! Nyní touží svůj vztah posunout ještě dál, plánují miminko. "Teď nás čeká svatební cesta a už přemýšlíme i o miminku," prozradila Lenka.

Mise nový domov - Lukáš a Lenka
Zdroj: Nova.cz

Zatím tomu nechávají volný průběh. "Někomu to jde hned, někomu to zase trvá třeba i roky. Takže až to přijde, tak to přijde," pronesla Lenka vyrovnaně. Lukáš si to ale představuje trochu jinak. "Když už mít děti, tak co nejdřív, aby na ně byla energie!"Valerovi nevylučují, že by v budoucnu měli dětí i víc. "Když už se s prvním dítětem naučíme, jak na tu výchovu, tak napodruhé by to mohlo být snažší," dodal s úsměvem. A záhy dodal: "Pro začátek bude stačit jedno a pak se uvidí."


Co dalšího prozradili? Jak se dnes mají? Podívejte se na video!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz