Marie Čermáková z Mise nový domov o matce dětí: Moje dcera má takovou úchylku!

Ve středeční premiérové Misi nový domov viděli diváci rodinu Čermákových. Prarodiče se ujali svých vnoučat poté, co je vlastní matka opustila. Babička Marie nyní řekla, že její dcera má úchylku!

Přehrát poslední díl

Marie Čermáková (68) a její manžel Jaroslav (68) žijí v malé obci Bolina kousek od Vlašimi v malém obecním bytě, kde vychovávají svá dvě vnoučata Anežku (11) a Jarouška (8).

Mise nový domov_1.díl - 9
Zdroj: Nova.cz


Manželé Čermákovi se svých vnoučat ujali poté, co je jejich máma Lenka opustila. Dlouhý čas o ně nejevila zájem, ozvala se jim teprve nedávno. Marie totiž zkusila Lenku kontaktovat, aby jí sdělila, že byli vybráni do pořadu Mise nový domov. „Dcera se nám ozvala," svěřila se Marie s tím, že už se s dětmi i viděla.
 


Prý ji děti navštěvují, ale zatím ne pravidelně. "Když má třeba volný víkend, tak si je vezme například v sobotu odpoledne a v neděli odpoledne je zase vrátí. Prostě podle možností. Hledají si nazpátek k sobě tu cestičku."

 


Marie navíc prozradila, v čem tkví Lenčin problém. "Má prostě takovou úchylku, je nestabilní k přítelům. Tam je ten problém. Nebo nevím, prostě pořád něco hledá. Teď má přítele, vypadá to dobře," vysvětlila.

 


Marie s Jaroslavem stále doufají, že se to všechno jednoho dne nějak urovná. "Než se ta důvěra obnoví, to není po dvou návštěvách," řekla Marie s tím, že s manželem doufají, že to přeci jen půjde...
 

113

GALERIE: Mise nový domov – Děti skončily v lese ve stanu

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - Děti skončily v lese ve stanu - 2

Hodnocení:


Čeho teď děti využívají? Podívejte se na video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz