VIDEO: Ráchel z Mise nový domov potkala svou matku, která se o ni nestarala. Jak zareagovala?

Ráchel, která žije se svojí babičkou, se po natáčení Mise nový domov svěřila, jaký je nyní její vztah s matkou, která se o ni ndokázala postarat. Zlepšilo se to?

Přehrát poslední díl

Když se rodiče dětí rozešli vyrůstal Gabriel se svým otcem a Ráchel s matkou. Dívenka však na toto období nemá nejlepší vzpomínky. „Když jsem byla malá, tak jsem u mamky bydlela, ale potom jsem utíkala, protože chodila večer ven a nechávala mě samotnou doma," svěřila se už v pořadu Mise nový domov.

  

Od doby, kdy byla ještě s matkou, sice uplynulo několik let, ale Ráchel má toto smutné období stále v živé paměti. Matce doposud nedokázala odpustit. „Já se s mamkou už nestýkám. Potkaly jsme se, ale nějak se s ní extra nebavím. Prošla jsem kolem ní, řekla ahoj a nic víc,“ svěřila se. Ráchel prý ani moc nejeví zájem o to, aby to mezi sebou nějak urovnaly.

 

110

GALERIE: Ráchel navštívila fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: Nova.cz

Mise nový domov - 22.11. 2017 - 3

Hodnocení:


Její bratr Gabriel však maminku zřejmě vídá. „On se s ní asi stýká,“ řekla Ráchel s tím, že si není jistá. „Já se občas dozvím, že za ní byl,“ vyjádřila se babička Helena. „Nebráním mu, ale nechci, aby si bral špatný příklad,“ dodala paní Jochýmková.
 

Co dalšího babička s vnučkou řekly? Podívejte se na video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

jtv