VIDEO: Michala z Mise nový domov po vysílání kontaktovala rodina matky. Vše je prý lež!

Michala opustila jeho matka, když byl ještě velmi malý, takže si na ni ani nepamatuje. Po natáčení ho však její rodina kontaktovala. Co po něm chtěli? Podívejte se!

Přehrát poslední díl

Michal Žižka, který se účastnil pořadu Mise nový domov, vyrůstal celý život jen se svým tatínkem, který loni zemřel. Na svou matku si vůbec nepamatuje, protože ho opustila, když byl ještě velmi malý. Po natáčení ho však její rodina kontaktovala.

Mise nový domov - Michal Žižka
Zdroj: TV Nova

„Máma ne, ale děda a příbuzenstvo z máminy strany se ozvalo s tím, že můžu za ní kdykoliv přijet. Vím, že by člověk měl odpouštět, ale já o to moc nestojím,“ prozradil Michal, který hodně dlouho přemýšlel nad tím, že by se jí ozval. Nakonec se ale rozhodl jinak.

117

GALERIE: Rekonstrukce domu Michala Žižky - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Michala Žižky - koupelna.

Hodnocení:

„Ona se pořád léčí a není to moc v pořádku. Nechci si v tom životě už dělat guláš,“ dodal Michal, kterého lidé poznávají na ulici, což mu přináší docela dost vtipných zážitků. Jeden z nich dokonce popsal ve videu. Podívejte se!

 

Pokud znáte někoho, komu by lepší bydlení usnadnilo život, nebo se snad vy sami nacházíte v nesnázích, přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:don