Michal z Mise nový domov se slzami v očích: Mám pro co žít! Co ho na natáčení dojalo nejvíce?

Michal Žižka byl z celé proměny naprosto nadšený. Ze začátku dokonce nemohl uvěřit tomu, že je u sebe doma. Co ho na rekonstrukci dojalo ze všeho nejvíce?

Přehrát poslední díl

V sedmém díle reality show Mise nový domov mohli diváci vidět Michala Žižku, který zůstal po smrti svého otce zcela sám. Jeho matka ho totiž opustila, když byl ještě velmi malý. Otec mu zanechal naprosto zdevastovaný dům, který se musel od základů zrekonstruovat.

Tohoto úkolu se ujala Tereza Pergnerová se svým týmem a vykouzlila mladému chlapci nádherný domov, ve kterém může začít nový život. „Baráček je fakt neskutečně krásný. Já jsem ani nečekal, že to dopadne takhle dobře,“ řekl Michal s tím, že ta změna je opravdu ohromující a nyní má obrovský důvod žít.

117

GALERIE: Rekonstrukce domu Michala Žižky - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Michala Žižky - koupelna.

Hodnocení:

Nejvíce dojatý byl na konci pořadu, kdy poprvé vstoupil do svého nového domu. „Byl to moment, kdy jsem byl opravdu moc nervózní, najednou se otevřely vrata a na dvoře byli všichni lidé, kteří mi pomáhali. To bylo nepopsatelné,“ dodal Michal, kterému se rekonstrukce opravdu moc líbila. Z čeho měl největší radost? To se dozvíte ve videu!

Na další díl reality show Mise nový domov se můžete podívat ve středu 6. 12. od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don