Michalovi z Mise nový domov se nečekaně ozvala matka, která ho chtěla prodat! Měla na něj jeden požadavek

Michal Žižka (19) bydlel pouze se svým otcem, který ho vychovával. Letos mu však bohužel zemřel a chlapec zůstal sám v domě, který byl v dezolátním stavu. Michalovi se letos nečekaně ozvala matka i sourozenci!

Přehrát poslední díl

Michal Žižka bydlí v Přerově nad Labem a už několik měsíců je sirotek. Tatínek se o něj staral, jak mohl a neustále myslel na to, co s jeho synem bude. "On se o mě tak moc strachoval, že z toho zkolaboval a měl z toho srdeční zástavu," svěřil se Michal.


Michal však není jeho jediný syn, má totiž ještě další dva sourozence. "Se ségrou a s bráchou jsme v kontaktu, ale tak jenom jednou za rok," prozradil s tím, že ho nedávno kontaktovali. "Ozvali se jenom kvůli dědickému řízení, jinak se nic neřešilo," vyjádřil se.

113

GALERIE: Michal Žižka

Zdroj: TV Nova

Michal Žižka - 8

Hodnocení:

O své matce toho také moc neví, nestýkají se. Před časem se mu ale překvapivě ozvala. "Volala mi, je to tak rok zpátky. Chtěla se sejít, já jsem jí to odkýval, ale pak jsem si řekl, že na to nemám," přiznal. "Pro mě je to v podstatě cizí člověk. Pro mě byl mámou táta," dodal Michal.
 

Co dalšího Michal prozradil? Podívejte se na video!

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

jtv