Láska, tragédie i odhodlání: Připomeňte si osudy lidí, kterým Mise nový domov změnila život! VIDEO

Po dobu osmi týdnů mohli diváci vidět osm rodin s různými osudy. Jejich bydlení bylo často až tragické, což se týmu Mise nový domov podařilo vyřešit. Připomeňtě si všech osm osudů!

Přehrát poslední díl

V prvním díle se představila rodina Čermákových, kde roli mámy a táty převzala babička s dědou. S podobným životním příběhem se potýká i Helena Jochýmková, která má ve své péči dvě dospívající vnoučata.

O výchově více dětí ví své i Ján Sihelský, který se zcela sám stará o svých pět potomků. Do své péče se snažil svého syna dostat i Julián Tříska, protože se o něj jeho matka nedokázala postarat.

Julián Tříska a jeho syn Matyáš
Zdroj: TV Nova Julián Tříska a jeho syn Matyáš - komplikace

Pořadu se zúčastnila také Petra Hurtová se svým synem, která trpí zvýšenou lámavostí kostí, kvůli které je upoutána na invalidní vozík. Na tom skončila po děsivé autonehodě i Viki Petrová, o kterou se stará její maminka Ivana Kučerová.

 

Mise nový domov - 8.11. 2017 - 7
Zdroj: Nova.cz

Nelehký osud potkal i nevidomé partnery Lukáše Valera a Lenku Hájkovou, ze kterých se během natáčení stali manželé Valerovi. Smutný příběh potkal i Michala Žižku, kterému zemřel otec, což byl jediný blízký člověk v jeho životě.

 

Všechny zmíněné rodiny žily v bytech, či domech, které nebyly vhodné k normálnímu životu. Tým Mise nový domov jim proto zrekonstruoval jejich domov tak, aby se v něm cítily lépe a mohly začít nový a spokojenější život.

 

Televize Nova chce pomáhat dál! Jste sami nebo víte o někom ve vašem okolí, kdo se nachází v tíživé životní situaci? Přihlaste sebe, nebo ty, kteří to potřebují, na stránkách www.nadacenova.cz přes TENTO formulář.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don