MÍSTO SVATBY POHŘEB: Matka tří dětí z Mise nový domov zemřela svému milovanému v náručí

Ve středečním premiérovém díle Mise nový domov uvidí diváci statečného tatínka Mirka a tři krásné holčičky, které přišly o toho nejmilovanějšího člověka...

Již ve středu večer čeká na diváky druhý díl Mise nový domov s moderátorkou Terezou Pergnerovou. Tentokrát se celý tým pořadu bude snažit vykouzlit nový domov Miroslavovi a třem holčičkám. Miroslav Toth a jeho snoubenka Simona si za svých téměř čtyřicet let prošli mnohým. Oba se museli poprat s nepřízní osudu. Jejich minulá manželství se rozpadla a oni se vláčeli z jednoho nevydařeného vztahu do druhého.

Mise nový domov - Rodina Miroslava Totha - 1
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Rodina Miroslava Totha

Když se seznámili, zdálo se, že našli jeden druhého a konečně je čeká ta pravá láska. Jako zpečetění jejich vztahu se jim narodila dcera Drahomíra. Logickým a emocionálním vyústěním jejich společné životní etapy byla svatba. Na velký den se všichni těšili, ale bohužel se z tohoto nejšťastnějšího dne stal ten nejsmutnější. Simona v den svatby zemřela Miroslavovi v náručí na náhlé selhání srdce. Miroslav jí ještě v posledních vteřinách slíbil, že se o její dcery postará.

110

GALERIE: Mise nový domov - Rodina Miroslava Totha

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - Rodina Miroslava Totha - 3

Hodnocení:

Druhý díl nové řady reality show Mise nový domov můžete sledovat již ve středu 7. listopadu od 20:20 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova