VIDEO: Slzy štěstí, bolesti i rozzářené dětské oči! Připomeňte si ty nejdojemnější okamžiky z Mise nový domov

Připomeňte si ty nejdojemnější okamžiky z osmi dílů pořadu Mise nový domov – dojetí, slzy štěstí i bolesti, na druhé straně dětské úsměvy a radost. To vše účastníci zažili!

Přehrát poslední díl

Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš se svým týmem se snažili každé vybrané rodině zrekonstruovat byt, či dům, aby v něm mohli začít spokojenější život. Tento pořad však není jen o proměně domova! Tým Mise nový domov se snažil dodat každé rodině elán a chuť do života zajímavými výlety, na kterých nechyběla ani nejrůznější překvapení.

Všichni účastníci si celé natáčení velmi užili a za rekonstrukci domova byli vděční. „Já jsem ani nečekal, že to dopadne takhle dobře. Je to fakt nový krok začít znovu žít. Mám pro co, protože mám kde bydlet,“ řekl Michal Žižka. Z proměny měla velkou radost i Helena Jochýmková. „Jsem vážně nadšená z toho, že se to uskutečnilo a vyšlo to na nás,“ dodala babička, která má v péči svá dvě vnoučata.

Rodiny z Mise nový domov - 7
Zdroj: TV Nova Rodiny z Mise nový domov
 

Televize Nova chce pomáhat dál! Jste sami nebo víte o někom ve vašem okolí, kdo se nachází v tíživé životní situaci? Přihlaste sebe, nebo ty, kteří to potřebují, na stránkách www.nadacenova.cz přes TENTO formulář.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don