Julián z Mise nový domov: ´Setkání s expartnerkou bylo hustý!´ Co na to máma malého Matyáše?

Julián Tříska (29) se sám stará o čtyřletého syna Matyáše, kterého chce získat do své péče. Bývalá partnerka mu však situaci dost komplikuje a nechce přistoupit na dohodu. Televize Nova ji zkusila kontaktovat, jak se k celé záležitosti postavila?

 Přehrát poslední díl


Julián Tříska žije se svým synem ve městě Kopidlno a zatím ho má v předběžném opatření. Tatínek doufá, že ho jednoho dne dostane do své péče. Situaci mu však zatím komplikuje jeho bývalá partnerka, se kterou se před deseti měsíci rozešli.

 


Během natáčení pořadu Mise nový domov se s ní sešel a snažil se záležitost kolem syna nějak vyřešit. Předložil jí dohodu. "Nechtěla na to přistoupit, dělala kraviny, nadávala a křičela. Nepodepsala to," řekl smutně Julián.

 


Julián přiznal, že ho mrzí, že nejeví zájem ani o syna. "Ona mi volala v pátek, že si ho vezme od dědy a nevzala si ho, a to přitom bydlí asi 400 metrů od něj. Jako kdyby mu aspoň koupila čokoládu, přišla ho obejmout..." prozradil s tím, že ho naposledy viděla před třemi týdny.

 


Expartnerku kontaktovala reportérka televize Nova, aby získala i její stanovisko k celé věci. Ta bohužel sdělila, že se k ničemu vyjadřovat nebude.
 

110

GALERIE: Julián Tříska bojuje o syna Matyáše

Zdroj: TV Nova

Julián Tříska a jeho syn Matyáš - komplikace - 2

Hodnocení:


 


Co dalšího Julián prozradil? Podívejte se na video!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

jtv