Pořad Mise nový domov během léta: Těšit se můžete na spoustu překvapení!

Mise nový domov
Zdroj: TV Nova
Mise nový domov

Misi nový domov si oblíbila spousta diváků, kteří mohou nyní jásat. Tento pořad je totiž zpět! Na co se můžete těšit? Podívejte se!

Přehrát poslední díl

V Misi nový domov mohli minulý rok diváci vidět osm rodin, které potřebovaly pomoct se svým bydlením. Do pořadu se proto přihlásili Čermákovi, Lenka Hájková a Lukáš Valer (nyní Valerovi), Sihelští, Ivana Kučerová s dcerou Viki, Třískovi, Jochýmkovi, Michal Žižka a také Hurtovi. Životní příběhy těchto rodin rozhodně nebyly růžové a určitě chytly za srdce nejednoho diváka.

Rodiny z Mise nový domov a známé tváře
Zdroj: TV Nova Rodiny z Mise nový domov a známé tváře

Nyní si můžete všechny účastníky tohoto projektu připomenout a podívat se na celé díly se svými oblíbenci, které najdete na portálu NOVA Plus! Mimo to jsme pro vás připravili také rozhovory s účastníky, za kterými jsme se jeli po roce podívat, abychom zjistili, jak se jim dnes daří. Všechna videa a články najdete také na stránkách pořadu Mise nový domov. 

 

Pokud znáte někoho, komu by lepší bydlení usnadnilo život, nebo se snad vy sami nacházíte v nesnázích, přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:don