PŘED A PO: Jak dopadla rekonstrukce zdevastovaného domu Michala Žižky? Změna to byla šokující! Podívejte se

Rekonstrukce domu Michala Žižky - PŘED A PO - 19
Zdroj: TV Nova
Rekonstrukce domu Michala Žižky - PŘED A PO

Michal Žižka zůstal po smrti svého táty zcela sám ve zdevastovaném domě, který se musel od základů až po střechu zrekonstruovat. Jak celá proměna dopadla? Podívejte se!

Přehrát poslední díl

V sedmém díle reality show Mise nový domov se divákům představil Michal Žižka (19). Ten žil celý život pouze se svým otcem, který tento rok zemřel, a chlapec se tak ocitl zcela sám v takřka neobyvatelném domku.Veškeré prostory byly v katastrofálním stavu a tudíž nestačila jen základní rekonstrukce, ale byla nutná oprava téměř celého domu. Michalův otec navíc po celý život sbíral nepotřebné věci, které se nacházely na rozlehlé zahradě za domem. Pro Terezu Pergnerovou a celý tým Mise nový domov byla proto tato rekonstukce opravdu náročná. Se vším si ale nakonec dokonale poradili.

 

Na pomoc jim navíc přišli i obyvatelé obce, ve které chlapec žije. Jeho osud jim totiž nebyl lhostejný. Proměna se tedy díky všem přítomným povedla a Michal z ní byl nadšený. V první moment ani nevěřil tomu, že je u sebe doma.

 

Jak vypadal dům před proměnou a jak vypadá nyní? Na to se podívejte v galerii!

117

GALERIE: Rekonstrukce domu Michala Žižky - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Michala Žižky - koupelna.

Hodnocení:Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 6. 12. od 20:20 na TV Nova.NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

don