PŘED A PO: Jak se změnil byt rodiny Sihelských z Mise nový domov? Podívejte se na detaily!

Publikováno 1. 11. 2017
Rodina Sihelských - Před a po - 18
Zdroj: TV Nova
Rodina Sihelských - Před a po

Ján Sihelský a jeho pět dětí měli z proměny bytu v Misi nový domov velikou radost. Tatínek je na své potomky sám, tudíž jim nemůže opatřit vše, co by chtěl. Jak celá rekonstrukce dopadla? Podívejte se!

 

Přehrát poslední díl

Ján Sihelský (38) se o své děti - Honzíka (11), Davídka (9), Terezku (7), Dominika (5) a Zuzanku (3) stará úplně sám, protože od nich jejich matka odešla. Trápení této rodiny začalo, když manželům zemřel jejich malý syn Andrej. Od tohoto neštěstí se jejich život od základů změnil. Matka se o děti přestala starat, nechávala je doma samotné, a svému manželovi byla navíc nevěrná.

Šestičlenná rodina žije v Lukavci, v malém bytě, ve kterém neměl nikdo z nich žádné soukromí. Po zásahu Terezy Pergnerové a jejího týmu se ale vše změnilo! Děti se dočkaly dvou krásných a moderních pokojů, a ani táta nebyl ochuzen. Tomáš Mareš mu totiž ze společné sušárny vytvořil útulný pokoj, který má sloužit hlavně k jeho odpočinku. Ján dokonce přiznal, že na dobu rekonstrukce nikdy nezapomene, a díky ní začne nový život.

 

Jak vypadal byt před proměnou a jak vypadá nyní? Na to se podívejte v galerii!

121

GALERIE: Rodina Sihelských - Proměna bytu před a po

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu rodiny Sihelských - kuchyně.

Hodnocení:

 

Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 8. 11. od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz