PŘED A PO: Rekonstrukce bytu usnadnila Petře Hurtové život! Podívejte se jak

Publikováno 6. 12. 2017
Rekonstrukce bytu rodiny Hurtových
Zdroj: TV Nova
Rekonstrukce bytu rodiny Hurtových

Petra Hurtová je od narození upoutaná na invalidní vozík, ale před natáčením žila v bytě, který nebyl bezbariérový. Tým Mise nový domov to změnil! Podívejte se, jak jí byt zrekonstruoval.

Přehrát poslední díl

V osmém díle reality show Mise nový domov se divákům představila Petra Hurtová se svým synem Viktorem. Oba žili v malém bytě, který nebyl bezbariérový, což byl pro maminku malého chlapce velký problém. Trpí totiž zvýšenou lámavostí kostí, kvůli které je upoutána na invalidní vozík.

Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš se svým týmem chtěli Petře její život ulehčit, a proto jí zrekonstruovali byt tak, aby byl především praktický. Největším překvapením byla pro Petru rozhodně kuchyň, ze které měla obrovskou radost.

 

Velkou změnou pro maminku byla také nová postel, protože dříve spala na rozkládací pohovce, která pro ni nebyla vůbec vyhovující. Celá proměna se tedy povedla a Petra je z ní nadšená! S rekonstrukcí je spokojený také její syn Viktor, který si přál nový pokoj s dvoupatrovou postelí, což mu tým Mise nový domov splnil. 

118

GALERIE: Rekonstrukce bytu rodiny Hurtových - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu rodiny Hurtových - dětský pokoj.

Hodnocení:

Jak vypadal byt před proměnou a jak vypadá nyní? Na to se podívejte v galerii!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO VIDÍ TEREZA? Rizikové těhotenství Petry Hurtové? Prosadila si svou bez ohledu na to, co to přinese!

don