PŘED A PO: Rekonstrukce pronajatého bytu odstartovala rodině Dlouhých nový život! FOTOGALERIE

Tým Mise nový domov se tentokrát rozhodl pomoci mamince Terezce a jejím pěti dětem. Zařídil jim proto pronájem bytu, který velkolepě zrekonstruoval. Podívejte se, jak to v něm vypadalo před proměnou a jak vypadá nyní!

Terezka Dlouhá žila se svým manželem a jejich malou holčičkou krásný a spokojený život, který jim ovšem překazila velká tragédie. Jednoho dne se totiž vydali na nákup a na kruhovém objezdu se srazili s autobusem. Po této nehodě na tom byli všichni zle. Nejhůře však dopadl tatínek, který skončil v kómatu. Po nehodě donosila Terezka jejich druhou dcerku Karolínku, které když byl rok, tatínek bohužel zemřel, což celou rodinu zasáhlo.

Mise nový domov - Rodina Dlouhých
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Rodina Dlouhých

O několik let později si Terezka našla nového partnera, se kterým má další tři děti. Jejich vztah ovšem nevydržel. Podle Terezky byl přítel dost agresivní a veškeré peníze utrácel za alkohol. Terezka se proto rozhodla, že odejde bydlet k rodičům. V malém bytě tedy muselo žít osm lidí a nikdo z nich neměl žádné soukromí. Tým Mise nový domov se proto rozhodl mamince a jejím dětem pomoci. Zařídil jim proto pronájem bytu, který velkolepě zrekonstruoval.

Mise nový domov - Rodina Dlouhých
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Rodina Dlouhých

Jak vypadal tento byt před proměnou a jak vypadá nyní? Na to se podívejte v galerii!

17

GALERIE: Rekonstrukce bytu rodiny Dlouhých - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO - PŘEDSÍŇ

Hodnocení:

Pátý díl nové řady reality show Mise nový domov můžete sledovat již ve středu 28. listopadu od 20:20 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don