PŘED A PO: Rekonstrukce bytu zachránila rodině Třískových život! Změna o 180 stupňů

Rodina Třískových - Rekonstrukce: PŘED A PO - 17
Zdroj: TV Nova
Rodina Třískových - Rekonstrukce: PŘED A PO

Julián Tříska žil se svým synem Matyášem v polorozpadlém domku, kde neměli teplou vodu, ani pořádné topení. Tato situace začala být s blížící se zimou velmi vážná. Zmiňovaný problém se ale týmu Mise nový domov podařilo vyřešit. Jak celá rekonstrukce dopadla? Podívejte se!

Přehrát poslední díl

V pátém díle reality show Mise nový domov se divákům představil Julián Tříska, který se stárá zcela sám o svého syna Matyáše, protože se o něj matka nedokázala postarat. Tatínek se proto snažil dostat malého chlapce do výhradní péče, což ale nebylo vůbec jednoduché.

Podmínky, ve kterých rodina žila, byly totiž opravdu žalostné a pro malé dítě naprosto nevyhovující. Tereza Pergnerová, Tomáš Mareš a celý tým z Mise nový domov se tohoto problému ovšem ujali a jako vždy dali do proměny všechno.

 

Ze starého bytu se jim podařilo vykouzlit krásný a hlavně útulný domov, ve kterém mohl Julián se svým synem začít nový život. Rodina Třískových měla z celé rekonstrukce obrovskou radost. Samozřejmě nejvíce ocenila koupelnu s velkou vanou, do které už nemusí ohřívat teplovou vodu v hrncích.


Jak vypadal byt před proměnou a jak vypadá nyní? Na to se podívejte v galerii!

114

GALERIE: Proměna bytu Třískových - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Juliána Třísky a jeho syna Matyáše - obývací pokoj.

Hodnocení:Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 22. 11. od 20:20 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don