PŘED A PO: Velkolepá rekonstrukce domu pomohla rodině Beránkových v tíživé situaci! FOTOGALERIE

V šesté epizodě Mise nový domov se Tereza Pergnerová a její tým rozhodli pomoci rodině Beránkových, kteří potřebovali pro svou vážně nemocnou dcerku čisté a suché prostředí. Podívejte se, jak jejich dům vypadal před proměnou a jak vypadá nyní!

Rodina Beránkových, kterou tvoří tatínek Petr, maminka Amálie a jejich čtyři děti - Maruška, Honzík, Hanička a nejmladší Amálka, neměli vůbec jednoduchý život. Manželé se velmi milují a svým dětem se snaží dopřát velmi krásné dětství. Bohužel si ale rodina prošla opravdu těžkým obdobím, které se zdálo, že snad nikdy neskončí. Tím největším trápením byla vážná nemoc tříleté Haničky, které lékaři našli zhoubný nádor.

Mise nový domov - Rodina Beránkových
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Rodina Beránkových

Rodiče chtěli mít svou malou dcerku pochopitelně doma. Ovšem Hanička musela mít extrémně čisté a suché prostředí, což jejich dům rozhodně nesplňoval a byl tedy pro holčičku nevhodný. Tým Mise nový domov se proto rozhodl této rodině pomoci a vykouzlil jim nádherný domov, ve kterém může rodina začít nový a hlavně šťastnější život. Jak vypadal dům před proměnou a jak vypadá nyní? Na to se podívejte v galerii!

 

18

GALERIE: Rekonstrukce domu rodiny Beránkových - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO - KOUPELNA

Hodnocení:

 

Sedmý díl nové řady reality show Mise nový domov můžete sledovat již ve středu 12. prosince od 20:20 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don