VIDEO: Herci, zpěváci i sportovci v Misi nový domov! Které známé osobnosti pomohly rodinám v těžkých životních situacích?

V pořadu Mise nový domov se rozhodly podat pomocnou ruku i známé osobnosti! Co všechno pro účastníky pořadu udělaly?

Přehrát poslední díl

Rodina Čermákových má velmi ráda tenis, a proto pro ni Tereza Pergnerová zorganizovala setkání s tenistkou Nikol Vajdišovou, která si s nimi dokonce i jejich oblíbený sport zahrála. Velkou radost jim také dopřála světová jednička v ženské čtyřhře Jana Novotná, která se s rodinou nemohla setkat osobně, ale nahrála jim krásný vzkaz a na konci pořadu poslala po moderátorce i nádherný dárek. Čermákovy přišel potěšit i herec Vojta Kotek, který vzal dědečka s vnukem na ryby.

Ivaně Kučerové a její dceři Viki vykouzlil úsměv na rtech oblíbený zpěvák Richard Krajčo, který si pro obě připravil soukromý koncert. Rodina Jochýmkových se naopak podívala do televize Nova, kde je provedla moderátorka Kristina Kloubková, která babičce i její vnučce Rachel ukázala studio Televizních novin. Poté je navíc Jakub Kohák vzal na natáčení show Tvoje tvář má známý hlas, což si obě dvě velmi užily.

Mise nový domov - 22.11. 2017 - 6
Zdroj: Nova.cz

Michalu Žižkovi splnil sen mistr světa ve fourcrossu Tomáš Slavík, který si pro něj připravil opravdu velkolepý a adrenalinový zážítek. Chlapci přišly pomoci s rekonstrukcí i moderátorky pořadu Snidaně s Novou – Ema Klementová a Iveta Kořínková.


Petra Hurtová se setkala se zlatým olympionikem v moderním pětiboji Davidem Svobodou, který si s maminkou na vozíku dal dokonce závod na handbiku, který Petra vyhrála. Jejímu synovi udělal radost naopak Milan Peroutka, který malého chlapce naučil natáčet videa, protože se chce stát youtuberem.

Mise nový domov_Hurtová_6.12.2017 - 2
Zdroj: Nova.cz

Všem známým tvářím patří velké DÍKY! To si ale samozřejmě zaslouží i všichni sousedé, rodinní příslušníci a všichni lidé, kteří rodinám pomohli.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don