Sbírka pro rodinu Čermákových ukončena: Kolik se vybralo? Částka vás zaskočí

Mise nový domov - Čermákovi, sbírka
Zdroj: TV Nova
Mise nový domov - Čermákovi, sbírka

V prvním díle pořadu Mise nový domov se diváci seznámili s rodinou Čermákových, kterou tvoří babička,děda a jejich dvě vnoučata. Tento příběh všechny dojal a částka, která se pro rodinu vybrala, bere dech!

Přehrát poslední díl

Příběh rodiny Čermákových je výjimečný tím, že o dvě děti, Anežku a Jarouška, se starají prarodiče, kteří je také vychovávají. Tým Mise nový domov rodině pomohl zrekonstruovat bydlení a díky pořadu se navíc maminka začala o své děti více zajímat! Více informací o rodině najdete zde.

 


Nadace Nova se rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku se specifickým variabilním symbolem, do které se zapojila i firma M&M reality, a společně s diváky tak mohly pomoct rodině Čermákových.

 

111

GALERIE: Mise nový domov - Čermákovi, objev

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - Čermákovi, objev - 4

Hodnocení:

Obdrženou finanční podporu chtějí prarodiče investovat do svých vnoučat. „Vybrané peníze půjdou dětem na kroužky, protože vnuk hraje fotbal a chodí na hasiče. Vnučka má také hasiče a chce ještě chodit do keramického kroužku," prozradila babička Marie.

 


Diváci televize Nova již během vysílaní posílali peníze na pomoc dětem. Sbírka byla dnes uzavřena a na finanční konto se specifickým symbolem přišlo 32 134 Kč. Nadace Nova ve spolupráci s firmou M&M reality rodině přispěje dalších 20 000 Kč. Finální částka je 52 134 Kč.

 


Babička Marie má velkou radost a chce ze srdce poděkovat všem dobrým lidem, kteří zaslali peníze pro děti.


Děkujeme všem, kteří pomohli!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz