Sirotek Michal z Mise nový domov: Prozradil, co pro něj bylo po smrti otce nejtěžší

Michal Žižka z Mise nový domov je devatenáctiletý sirotek – letos mu náhle zemřel tatínek. Co pro něj bylo nejtěžší? A co se musí po smrti otce naučit?

Přehrát poslední díl

Michal Žižka pochází z Přerova nad Labem, kde žije sám v domě, který mu otec zanechal v žalostném stavu. Díky pořadu Mise nový domov se dočkal vytoužené rekonstrukce celého baráku a nyní už bydlí v krásném prostředí. I když mu to situaci značně ulehčilo, pořád to nemá v životě snadné. „Učím se osamostatnit a je to zajímavý," svěřil se Michal.

 
Na život samotáře je prý ale zvyklý. „Když jsem byl s tátou, tak jsem byl napůl samotář, tak trochu jsem se vychovával sám. Takže já jsem byl zvyklý být sám,“ vysvětlil.

113

GALERIE: Michal Žižka

Zdroj: TV Nova

Michal Žižka - 8

Hodnocení:

Po otcově smrti ale nastal v jeho životě velký zvrat – musí se teď spoléhat jen sám na sebe. „Už to není to, že jsem šel ven a hrál jsem si a dělal jsem si, co jsem chtěl,“ prozradil. „Teď se o sebe musím postarat sám, nemám tady vlastně člověka, na kterého bych hodil moji zodpovědnost, musel jsem se postavit na vlastní nohy. Není to lehké, ale zároveň, když člověk přemýšlí, tak se to dá,“ dodal odhodlaně.

 

Co dalšího Michal prozradil? Podívejte se na video!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

jtv