Sirotek Michal Žižka z Mise nový domov: Na Vánoce nezůstane sám! Ujala se ho jedna paní...

Michal Žižka_Vánoce
Zdroj: TV Nova / Facebook

Michal Žižka je sirotek, kterému letos nečekaně zemřel tatínek. Zanechal mu dům v dezolátním stavu, ve kterém chlapec zůstal na všechno sám. Blížící se Vánoce jsou svátkem, kdy by měli být lidé pohromadě a Michal se svěřil, s kým je bude trávit!

Přehrát poslední díl

Devatenáctiletý Michal Žižka bydlí v Přerově nad Labem v domě, který byl ještě donedávna v otřesném stavu. Díky projektu Mise nový domov se však dočkal vytoužené rekonstrukce, která mu situaci velmi ulehčila.117

GALERIE: Rekonstrukce domu Michala Žižky - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Michala Žižky - koupelna.

Hodnocení:

 Po tom, co mu zemřel tatínek, se ho ujala paní Lenka, která se mu v nelehkém období snažila pomoct a Michal jí je za to nesmírně vděčný. "Na Štědrý den budu u Lenky, sám nebudu. Jsme domluvený, počítá s tím. Bude kapr, vinná klobása...tradice ale jinak moc nedodržuju," prozradil. "Loni jsem byl ještě s tatínkem," zavzpomínal.

 

Mise nový domov - Michal Žižka
Zdroj: TV Nova Michal Žižka


Mezi svátky pak bude Michal pracovat. "Na Silvestra budu mít volno a budu s přítelkyní," nastínil své plány. "Dáme si večeři a buď budeme u ní nebo u mě," dodal spokojeně.

 


Televize Nova chce pomáhat dál! Jste sami nebo víte o někom ve vašem okolí, kdo se nachází v tíživé životní situaci? Přihlaste sebe, nebo ty, kteří to potřebují, na stránkách www.nadacenova.cz přes TENTO formulář.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

jtv