SMUTNÝ KONEC: Michal z Mise nový domov se rozešel s přítelkyní. Nyní se bojí hledat si jinou!

Michal Žižka měl ve své přítelkyni velkou oporu. Nedávno se však rozešli, takže je opět na všechno sám. Jaké k tomu měli důvody?

Přehrát poslední díl

Michala z pořadu Mise nový domov podporovala v jeho nelehkém životě také jeho partnerka, se kterou se však nedávno rozešel. „Momentálně žiji sám. I předtím jsem žil sám, ale přítelkyně mi hodně pomáhala. Nyní spolu ale už bohužel nejsme. Přestala ke mně něco cítit, tak jsme to v dobrém ukončili. Dál se spolu vídáme, ale jen jako přátelé,“ prozradil Michal s tím, že se k sobě ale možná ještě vrátí.

Mise nový domov - Michal Žižka
Zdroj: TV Nova

Mladý muž se totiž hlavně bojí toho, že ho nějaká jiná holka bude chtít jen proto, že byl v televizi. „Já potřebuji holku, která se o mě dokáže postarat, protože vím, že jsem docela línej člověk,“ dodal Michal s tím, že zkrátka hledá ženu do baráku. Co dalšího o svém životě prozradil? Na to se podívejte ve videu, kde také zjistíte, s kým se Michal po natáčení stále schází.

117

GALERIE: Rekonstrukce domu Michala Žižky - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Michala Žižky - koupelna.

Hodnocení:

Pokud znáte někoho, komu by lepší bydlení usnadnilo život, nebo se snad vy sami nacházíte v nesnázích, přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don