ZJIŠŤENO PO NATÁČENÍ: Ráchel a Gabriel nejsou jediní vnuci paní Jochýmkové z Mise nový domov!

Helena Jochýmková vychovává dvě vnoučata, děti svého syna. On ani jeho partnerka se o ně totiž nedokázali postarat, a tak si je vzala do pěstounské péče. Nyní však odhalila další tajemství rodiny...

Přehrát poslední díl

Helena Jochýmková žije v domečku na hranicích s Polskem. Ve své péči má vnuka Gabriela a vnučku Ráchel, kteří s ní bydlí. V dětství to však bylo úplně jinak. Gabriel žil s tatínkem a babičkou a Ráchel s maminkou. Do domečku k Heleně přišla dívenka až později.

 

Gabriel se s tímto faktem vyrovnával velmi těžce. "Myslím, že tam byla u něj taková rivalita. Byl sám, vše se točilo kolem něj, pak přišla Ráchelka, tak se už musel se vším dělit," zavzpomínala babička.

 

121

GALERIE: Rekonstrukce domu rodiny Jochýmkových - Před a po

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu rodiny Jochýmkových - kuchyně.

Hodnocení:

Helena prozradila, že její syn má ještě jedno dítě, holčičku Laurinku. "Teď jí bylo pět, narodila se tady, ale teď žije se svou matkou," svěřila se Helena.


Babička si posteskla, že vychovávat vnoučata není žádná legrace. "Bylo to lepší, když byli menší. Jsem staromódní, do všeho kecám a ničemu nerozumím," řekla s úsměvem. Ráchel její slova jen potvrdila. Projekt Mise nový domov Heleně naštěstí otevřel oči. "Uvědomila jsem si, že taky musím trochu z té své pozice ustoupit. Že je nemůžu nějak hodně omezovat..." 

Co dalšího prozradili? Podívejte se na video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

jtv