KONEČNĚ PROMLUVIL: Proč odešel Ján z Mise nový domov od rodiny? Po natáčení to přiznal

Jána Sihelského poznali diváci Mise nový domov jako starostlivého tatínka pěti dětí, které dostal na starost po odchodu jejich maminky. Byla to velká změna, ale to nebylo z jeho životních strastí zdaleka vše.

Přehrát poslední díl

Ve středečním premiérovém díle reality show Mise nový domov mohli diváci vidět rodinu Sihelských, kterou tvoří tatínek Ján a jeho pět dětí – Honzík (11), Davídek (9), Terezka (7), Dominik (5) a Zuzanka (3). Ján Sihelský pochází ze Slovenska, odkud před patnácti lety odešel, a od té doby neviděl svou matku, sestru, ani nikoho jiného z rodiny.

 

Na začátku natáčení se Ján svěřil, že svou matku, sestru i bratra neviděl patnáct let. Tohle zjištění nenechalo Terezu Pergnerovou chladnou, a proto se rozhodla zprostředkovat  mu setkání s rodinou. Bylo opravdu dojemné! Od té doby se s nimi Ján snaží být v kontaktu a o Vánocích plánují další návštěvu.

113

GALERIE: Mise nový domov - Setkání s matkou

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - Setkání s matkou - 13

Hodnocení:

Proč vůbec k tak dlouhému odloučení došlo? Jaké důvody Ján uvedl? „Byla to i moje vina, nebyl jsem ideální dítě. Nadělal jsem taky dost zle, ale bylo to i kvůli nevlastnímu tátovi. A hlavně jsem si chtěl založit rodinu, najít si pořádnou práci a prostě úplně změnit život,“ prozradil Ján Sihelský s tím, že při setkání se svou matkou dokonce dostal pár facek!

 

Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 8. 11. od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz