UKÁZKA ZE STŘEDEČNÍ MISE: Mladý pár naletěl realitce. Využila toho, že se jedná o nevidomé!

Ve středečním premiérovém díle reality show Mise nový domov bude Tereza Pergnerová se svým týmem pomáhat nevidomému páru, který toužil po společném domově. Realitka ovšem využila toho, že nevidí a prodala jim byt v hrozném stavu. Co partneři po nastěhování zjistili?

Přehrát poslední díl

Ještě před třemi lety si Lukáš Valer (32) i jeho přítelkyně Lenka Hájková (28) mysleli, že zůstanou sami a pravou lásku nikdy nenajdou. Oba ale nakonec spojila jejich společná práce, ve které se potkali a zamilovali se do sebe. 

Velkým snem této dvojice byl společný domov, který si zařídili na kladenském sídlišti. Realitní kancelář ale využila jejich zrakového postižení a prodala jim byt v hrozném stavu. Všechny problémy v domácnosti zjistili ovšem až po nastěhování. Některé z nich jsou dokonce životu nebezpečné!

 

Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš se rozhodli tento byt zrekonstruovat, aby se v něm nevidomá dvojice citíla dobře a nic se jim nestalo. Tento úkol ale nebude vůbec jednoduchý. Více ve videu!


Jak celá proměna bytu dopadne? To se dozvíte již ve středu 25. října od 20:20 na TV Nova, kdy začíná druhý díl nové řady reality show Mise nový domov.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz