´BYL TO ŠOK, ROZBREČEL JSEM SE´: Michal z Mise nový domov promluvil o nejhorším okamžiku natáčení

Devateáctiletý Michal Žižka promluvil o nejtěžším okamžiku natáčení Mise nový domov. Rozbrečel se a nevěděl, co bude dál...

Přehrát poslední díl

Otec, který nedávno zemřel, Michalovi zanechal dům v dezolátním stavu a Michal se rozhodl, že ho dá do pořádku. Bez pomoci Mise nový domov by to však zvládl jen těžko. Když mu Tereza Pergnerová chtěla oznámit, že byl do projektu vybrán, chtěla to udělat tak, aby to pro Michala bylo překvapení.

 

Za Michalem tedy vyslala muže, aby mu zkusil namluvit, že rekonstrukce není možná, a to z toho důvodu, že jeho barák stojí na nevhodném místě, protože se pod ním nacházejí ložiska ropy a má se tam začít těžit. Tato slova Michala odrovnala. „To byl můj největší šok, co tam byl. Z ničeho nic jsem se rozbrečel,“ zavzpomínal Michal.

 

 

117

GALERIE: Rekonstrukce domu Michala Žižky - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Michala Žižky - koupelna.

Hodnocení:

„Rozbrečel jsem se s tím, že už nemám žádnou naději. Že budu několik let tady dřít a snažit se to dát dohromady a vím, že bych to vlastními silami nedal,“ přiznal Michal. „A pak se najednou za mnou objevili lidé a řekli ‚překvapení'. To mi udělalo největší radost, když jsem se otočil,“ dodal.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

jtv