CHUDÁK KLUK! Velké tajemství Michala z Mise nový domov je venku: Dlouhá léta se o tom styděl mluvit

Michal Žižka (19) vyrůstal pouze se svým otcem a to v doslova otřesných podmínkách. Letos mu tatínek nečekaně zemřel a Michal zůstal na všechno sám. Nyní otevřeně promluvil o rodinném tajemství.

 

Přehrát poslední díl

Tatínek letos Michala bohužel navždy opustil a zanechal mu dům v dezolátním stavu. Z toho, v jakých žili podmínkách, byl Michal už delší dobu nešťastný. "Já jsem se za to hrozně styděl, ale věděl jsem, že s tím nic neudělám," přiznal.

 

Jeho okolí nemělo ani tušení, v jak strašném prostředí chlapec žil. Michal se to snažil skrývat. "Nikdy v životě jsem třeba nepozval kamarády domů, furt jsem jezdil za nimi ven," vysvětlil. Když se to lidé dozvěděli, byli z toho v šoku. "Hodně lidí to nečekalo a vůbec netušilo, v čem jsem vyrůstal," svěřil se.
 

113

GALERIE: Michal Žižka

Zdroj: TV Nova

Michal Žižka - 8

Hodnocení:"Hrozně moc jsem se snažil vypadat jako ostatní, abych zapadal, protože na základce to tak nebylo, to jsem chodil třeba ve špinavém oblečení a pochopil jsem, že to není správně. Tak jsem se snažil, aby to bylo všechno v pohodě a nikdo to neprokoukl," dodal.
 

Co dalšího Michal prozradil? Podívejte se na video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

jtv