Veřejná sbírka pro Ivanu Kučerovou z Mise nový domov ukončena: Kolik peněz poslali diváci její dceři?

Ivana Kučerová a Viki Petrová - sbírka
Zdroj: TV Nova
Ivana Kučerová a Viki Petrová - sbírka

Viki Petrová po nehodě trpí špatnou funkcí celé levé strany těla a kromě toho má i lehkou mentální retardaci. Vybranou částku by proto její maminka použila na rehabilitace své dcery. Kolik peněz se pro tuto rodinu podařilo díky Misi nový domov vybrat?

Přehrát poslední díl

Ve čtvrtém díle reality show Mise nový domov se divákům představila Ivana Kučerová a její dcera Viki Petrová, která má kvůli nešťastné autonehodě velké zdravotní problémy. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš se svým týmem se proto rozhodli této rodině pomoci a ulehčit tak život mamince, která musí být své dceři k dispozici 24 hodin denně. Dokonce zařídili malé Viki rehabilitace na specializovaném pracovišti v Klimkovicích, čímž ale pomoc rozhodně neskončila.

Nadace Nova se totiž rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku se specifickým variabilním symbolem, do které se zapojila i firma M&M reality. Obdrženou finanční podporu chce Ivana Kučerová využít na rehabilitaci své dcery, protože už mají zarezervovaný další termín léčby v Klimkovicích.

115

GALERIE: Ivana Kučerová a Viki Petrová - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Ivany Kučerové a její dcery Viki - obývací pokoj.

Hodnocení:

Sbírka byla uzavřena a na finanční konto se specifickým symbolem přišlo 15 900 Kč. Nadace Nova ve spolupráci s firmou M&M reality rodině přispěje dalších 20 000 Kč. Finální částka je tedy 35 900 Kč.

 

 NEPŘEHLÉDNĚTE:

don