Veřejná sbírka pro maminku na vozíku a jejího syna ukončena: Kolik peněz diváci rodině Hurtových poslali?

Aktualizováno 14.12. 2017 12:52
Petra Hurtová a její syn Viktor
Zdroj: TV Nova
Petra Hurtová a její syn Viktor

Petra Hurtová žije se svým synem ve zrekonstruovaném bytě, který ale původně vůbec nebyl bezbariérový, což činilo mamince na vozíku velký problém. Ten se ale týmu Mise nový domov podařilo vyřešit! Navíc byla pro tuto rodinu vyhlášena veřejná sbírka. Kolik peněz se podařilo vybrat?

Přehrát poslední díl

V osmém díle reality show Mise nový domov se divákům představila Petra Hurtová se svým synem Viktorem. Rodina nemá úplně jedoduchý život, maminka nezletilého chlapce totiž trpí zvýšenou lámavostí kostí, kvůli které je upoutána na invalidní vozík.

 

Z tohoto důvodu byl pro ni jejich byt nevyhovující. To se ale Tereze Pergnerové a jejímu týmu Mise nový domov podařilo změnit. Vykouzlili pro maminku nádherný a bezbariérový domov, ve kterém mohla společně se svým synem začít nový a radostnější život.

Tím ale pomoc neskončila. Nadace Nova se totiž rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku se specifickým variabilním symbolem, do které se zapojila i firma M&M reality. Sbírka byla uzavřena a na finanční konto se specifickým symbolem přišlo 5 090 Kč. Nadace Nova ve spolupráci s firmou M&M reality rodině přispěje dalších 20 000 Kč. Finální částka je tedy 25 090 Kč!

118

GALERIE: Rekonstrukce bytu rodiny Hurtových - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu rodiny Hurtových - dětský pokoj.

Hodnocení: 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don