Veřejná sbírka pro Michala Žižku z Mise nový domov: I vy můžete pomoci!

Michal Žižka
Zdroj: TV Nova
Michal Žižka

Michal Žižka žil po smrti svého otce zcela sám ve zdevastovaném domě. Tým Mise nový domov se proto rozhodl mladému chlapci pomoci a vytvořil mu krásný a útulný domov. Nyní můžete Michalovi pomoci i vy!

Přehrát poslední díl

V sedmém díle reality show Mise nový domov se divákům představil mladý a sympatický Michal Žižka (19), kterému letos zemřel otec, což byl chlapcův jediný blízký člověk. Jeho matka ho totiž opustila, když byl ještě velmi malý. Po smrti táty zůstal tedy Michal úplně sám v takřka neobyvatelném domku, který byl v opravdu katastrofálním stavu. Tým Mise nový domov měl proto těžký úkol.


Tentokrát totiž nestačila jen základní rekonstrukce. Byla nutná oprava téměř celého domu, bez které by se prostrory nedaly obývat. Michal byl ale z proměny domu naprosto nadšený a nyní bydlí v nádherném a moderním bytě, ve kterém může začít nový život. Tím ale pomoc neskončila! Nadace Nova se totiž rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku s variabilním symbolem, do které se zapojila i společnost M&M reality, aby tak společně s diváky mohli pomoci této rodině i po skončení pořadu.

117

GALERIE: Rekonstrukce domu Michala Žižky - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Michala Žižky - koupelna.

Hodnocení:Daný variabilní symbol je pro tuto konkrétní rodinu využitelný vždy do odvysílání následujícího dílu pořadu Mise nový domov. V případě, že Nadace Nova obdrží po tomto termínu pod daným symbolem další peněžité částky, budou takto získané finance v plném rozsahu využity za účelem dalších projektů Nadace Nova zaměřených na pomoc dětem.


Diváci mají nyní možnost se do sbírky zapojit, a to tím, že přispějí jakoukoliv finanční částkou na transparentní účet:

ČÍSLO ÚČTU: 4228732329/0800
VARIABILNÍ SYMBOL: 0317


Pomozte také!NEPŘEHLÉDNĚTE:

don