Veřejná sbírka pro rodinu Jochýmkových: Vybrané peníze chtějí využít na splnění dětského snu!

Tým Mise nový domov pomohl Ráchel zrealizovat velké přání – zrekonstruovat dům její babičky, ve kterém nyní i s bratrem žije. Rodina byla z celé proměny velmi šťastná a dojatá. Tím ale pomoc nekončí!

Přehrát poslední díl

Helena Jochýmková a její vnoučata Ráchel a Gabriel žijí v Bukovci na hranicích s Polskem. Milující babička si vzala děti do pěstounské péče, protože se o ně rodiče nedokázali postarat. Tento krok velmi ocenila Ráchel, která má svou babičku moc ráda a chtěla jí rekonstrukcí domu poděkovat. Babička byla z proměny unešená a nenecházela slova chvály.

Nadace Nova se rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku s variabilním symbolem, do které se zapojila i společnost M&M reality, aby tak společně s diváky mohli pomoci této rodině i po skončení pořadu.

 

Daný variabilní symbol je pro tuto konkrétní rodinu využitelný vždy do odvysílání následujícího dílu pořadu Mise nový domov. V případě, že Nadace Nova obdrží po tomto termínu pod daným symbolem další peněžité částky, budou takto získané finance v plném rozsahu využity za účelem dalších projektů Nadace Nova zaměřených na pomoc dětem.

121

GALERIE: Rekonstrukce domu rodiny Jochýmkových - Před a po

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu rodiny Jochýmkových - kuchyně.

Hodnocení:

Obdrženou částku chce Ráchel využít na nákup oblečení. Mimoto by si ráda splnila svůj sen, kterým je brigáda v kadeřnickém salónu v Praze. Vybrané peníze by proto využila na ubytování, jídlo a celkové náklady na život v hlavním městě.

 

Diváci mají nyní možnost se do sbírky zapojit, a to tím, že přispějí jakoukoliv finanční částkou na transparentní účet:

 

ČÍSLO ÚČTU: 4228732329/0800
VARIABILNÍ SYMBOL: 0315

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

don