Veřejná sbírka pro rodinu Jochýmkových ukončena: Kolik peněz se vybralo na splnění dívčího snu?

Rodina Jochýmkových - sbírka
Zdroj: TV Nova
Rodina Jochýmkových - sbírka

Helena Jochýmková má svá vnoučata velmi ráda a splnila by jim každé přání. Není proto divu, že vybraná částka půjde na realizaci velkého snu její vnučky. Kolik peněz se podařilo díky Misi nový domov vybrat?

Přehrát poslední díl

V šestém díle reality show Mise nový domov viděli diváci Helenu Jochýmkovou, která vychovává svá dvě vnoučata, protože se o ně rodiče nedokázali postarat. Všichni tři nyní žijí v Bukovci, na hranicích s Polskem, v domě, ve kterém byl starý a nevyhovující nábytek.


 

Vnučka Ráchel chtěla své babičce za všechnu její lásku a podporu poděkovat, a proto ji přihlásila do zmiňovaného pořadu, ve kterém se Tereza Pergnerová se svým týmem postarala o velkolepou rekonstrukci jejich domu. Tím ale pomoc neskončila. Nadace Nova se totiž rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku se specifickým variabilním symbolem, do které se zapojila i firma M&M reality.

 

Obdrženou finanční podporu chce Ráchel využít na nákup oblečení. Mimoto by si ráda splnila svůj sen, kterým je brigáda v kadeřnickém salónu v Praze. Vybrané peníze by proto využila na ubytování, jídlo a celkové náklady na život v hlavním městě.

 

Sbírka byla uzavřena! Nadace Nova ve spolupráci s firmou M&M reality vybrala společně s diváky 21 200 Kč.

121

GALERIE: Rekonstrukce domu rodiny Jochýmkových - Před a po

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu rodiny Jochýmkových - kuchyně.

Hodnocení:


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don