VIDEO: Takhle tenistka Jana Novotná dala sílu do života starým lidem, kteří obětovali svůj život dětem

Jana Novotná bojovala více než rok se zákeřnou nemocí, které v neděli podlehla. Ještě před svou smrtí však dokázala potěšit rodinu Čermákových z pořadu Mise nový domov. Na dojemný vzkaz se můžete podívat ve videu!

Přehrát poslední díl

V prvním díle reality show Mise nový domov pomáhala Tereza Pergnerová rodině Čermákových, kteří měli rádi tenis. Z tohoto důvodu jim moderátorka pořadu přichystala velké překvapení!

„Jana Novotná vám poslala pozdrav a strašně jí záleželo na tom, aby vám mohla poslat ještě něco jiného. Zatímco jste měli volno a prožívali krasné chvíle, tak ona vám poslala při její cestě na Wimbledon podepsaný plakát z roku 1998, z doby, kdy vyhrála právě Wimbledon,“ říkala rodině Tereza Pergnerová v pořadu Mise nový domov.

 

112

GALERIE: Mise nový domov - Čermákovi

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - Čermákovi - 1

Hodnocení:

Rodina Čermákových byla z dárku naprosto dojatá a nedokázala vyjádřit, jak moc si toho váží. „To je naše nejlepší tenistka. Je to můj druhý splněný sen,“ řekla Babička Marie po vyslechnutí vzkazu.

 

Jana Novotná žila zhruba od roku 2010 v Omnici, vesnici kousek od rodného Brna, kam se přestěhovala po patnácti letech z Floridy se svou přítelkyní Iwonou. Zemřela v neděli, v kruhu nejbližších rodinných příslušníků. Bylo jí 49 let.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don