VIDEO: Lenka z Mise prozradila, proč se nechtěla za Lukáše provdat! I jejich vztah má tajemství...

Lenka byla ze žádosti o ruku velmi překvapená a dojatá. Po natáčení pořadu Mise nový domov prozradila, proč se za Lukáše neprovdala už dřív!

Přehrát poslední díl

Lukáše s Lenkou spojila před třemi lety práce, ve které se potkali a zamilovali se do sebe. Lukáš dokonce Lenku požádal o ruku, ta se na manželství však ještě necítila. Byla totiž čerstvě po rozchodu, který špatně snášela. Tato nabídka ji tudíž opravdu šokovala a chtěla před svatbou s Lukášem nejdřív bydlet. Po čase si tedy koupili vlastní byt, ve kterém chtěli začít společný život.

Realitní kancelář jim ale prodala byt ve špatném stavu, takže myšlenky na svatbu se pomalu ale jistě vytrácely. Díky pořadu Mise nový domov se však jejich sen stal skutečností. Tereza Pergnerová totiž zamilovanému páru zorganizovala svatbu snů, na kterou jen tak nezapomenou!

 

110

GALERIE: Lenka a Lukáš - svatba

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - Manželé Valerovi

Hodnocení:

O připravované veselce věděl ale jen Lukáš, který tuto radostnou zprávu Lence oznámil dvě hodiny před obřadem. Nastávající nevěsta byla samozřejmě v šoku, nabídku ale radostně přijala. „Já už jsem byla celkem rozhodnutá, že je Lukáš muž mého života, a doufala jsem, že se to stane,“ prozradila Lenka. Více ve videu!

 

Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 1. 11. od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz