VIDEO: Manželé Valerovi z Mise nový domov promluvili o miminku! Vybrali pro něj krásné jméno

Manželé Valerovi, kteří se zúčastnili pořadu Mise nový domov, promluvili o svém vytouženém miminku. Jaké pro něj vybrali jméno?

Přehrát poslední díl

Z Lukáše Valera a Lenky Hájkové se díky pořadu Mise nový domov stali manželé, kteří jsou do sebe stále velmi zamilovaní. Po natáčení se dokonce svěřili s tím, že by se nebránili společnému potomkovi. „Až to přijde, tak to přijde. Zatím to ale nepřišlo. My na to na jednu stranu nespěcháme a na druhou stranu to zase moc chceme, takže uvidíme,“ řekla Lenka, která už pro své potenciální děti vybraná i jména.

Mise nový domov - Manželé Valerovi
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Manželé Valerovi

„Kdyby to byla holka, tak bych chtěla Lucii a kdyby to byl kluk, tak bych nebyla vůbec proti jménu Lukáš,“ prozradila. Se jménem pro holčičku souhlasil také její manžel, ovšem o jménu pro chlapce si ještě budou muset promluvit. Oba dva se však shodli na tom, že to bude rozhodně české jméno. Co dalšího partneři prozradili? Na to se podívejte ve videu!

128

GALERIE: PŘED A PO - Mise nový domov, Lenka a Lukáš

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Lenky a Lukáše - obývací pokoj.

Hodnocení:

Pokud znáte někoho, komu by lepší bydlení usnadnilo život, nebo se snad vy sami nacházíte v nesnázích, přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don